Lucky Patcher 7.0 [.APK][Android]Lucky Patcher to aplikacja do edytowania plików APK zainstalowanych w Androidzie programów. Umożliwia ich modyfikowanie w taki sposób, by na przykład zmienić uprawnienia, usunąć reklamy lub wyłączyć komponenty utrudniające uruchamianie aplikacji pochodzących spoza Sklepu Play.

Do pełnego działania programu niezbędny jest dostęp roota (część funkcji będzie jednak działać i bez niego), ale nie jest wymagana zaawansowana wiedza. Po uruchomieniu, aplikacja samodzielnie skanuje zainstalowane programy i sprawdza, jakie ich elementy można zmienić. Jeśli zdecydujemy się na jakieś działania, poproszeni zostaniemy jedynie o wstępną konfigurację, zaś cały proces przeprowadzony zostanie automatycznie.

Zgodnie z zapewnieniami producenta, Lucky Patcher nie ma negatywnego wpływu na zainstalowane już w systemie programy i nie może ich uszkodzić. Warto natomiast dodać, że skuteczność działania aplikacji może zależeć od konkretnego przypadku, nie ma więc pewności, że przeprowadzane działania przyniosą zakładany skutek (stąd też wzięła się nazwa programu).

Platforma: Android 2.2 +
OPiS UPLOADU
wielkość całości: 6.17 MB
rodzaj kompresji: brak
zawartość uploadu: .apk
wersje językowe: Multilingual
brak danych naprawczych
haslo:brak
DOWNLOAD
Kod:
https://pobierz.to/c5e57e1a4a730f1f

https://fileshark.pl/pobierz/21346159/155f5

Pobierz plik
HASLO
Kod:
brak

Pobierz plik