Kung Fu Panda: Showdown of Legendary Legends (2015) Repack Black Box
Kung Fu Panda: Showdown of Legendary Legends to bijatyka stworzona przez studio Vicious Cycle i wydana przez Little Orbit. Jest dostępna na PC, PlayStation 3, PlayStation 4, Xboksie 360, Xboksie One, Wii U oraz Nintendo 3DS-ie.

Jak sam tytuł wskazuje, gra nawiązuje do popularnego, animowanego filmu familijnego "Kung Fu Panda". Teraz możemy samodzielnie rozegrać starcia oglądane na wielkim ekranie, biorąc udział w turnieju najlepszych wojowników. Dopuszczono 20 bohaterów do wyboru, a 4 możemy odblokować w dowolnym momencie; wszyscy posiadają swój specyficzny styl walki, unikalne ataki oraz specjalną umiejętność; tzw. Awesome Attack, który w przypadku każdego wygląda inaczej.

Jeśli chodzi o mechanikę rozgrywki, twórcy inspirowali się takimi tytułami jak Super Smash Bros.. Wcielając się w postaci z filmu możemy więc wykonywać wszelkiego rodzaju kopnięcia, uderzenia i specjalne kombinacje ruchów, wykorzystujące techniki Kung Fu. Co ciekawe, potyczki odbywają się w lokacjach z filmów, a jest ich w sumie 15. Dostajemy różne poziomy trudności - możemy się bawić na stabilnych lub na pełnych różnych niebezpieczeństw terenach. Zabawę utrudnią nam wówczas na przykład poruszające się platformy czy pułapki.

Produkcja zachowuje stylistykę wykorzystaną w filmach, a kolorystyka jest utrzymana w żywych barwach.
W grze dostępne są zarówno tryby dla pojedynczego gracza jak i opcjonalny multiplayer; w singlu możemy ćwiczyć, korzystać z tutorialu lub wziąć udział w turnieju. Natomiast w trybie wieloosobowym mamy rywalizację oraz grę drużynową, a wszystko to dostępne lokalnie i sieciowo.

Kung Fu Panda: Showdown of Legendary Legends skupia się głównie na akcji i dynamicznym oddaniu walk, które utrzymano w lekkim, humorystycznym tonie.

INFO:Instrukcja Instalacji:
1. Wypakuj.
3. Zainstaluj.
5. Graj

Wielkość całości: 2.8 GB
Rodzaj kompresji: .RAR
Zawartość uploadu: pliki do instalacji
Wersja językowa: ENG
Dane naprawcze: 0%
Hasło: brakKod:
https://rapidu.net/2812901720/

http://catshare.net/2dkGiV1TsLygwLv1

http://fileshark.pl/pobierz/10127109/bd32b

http://lunaticfiles.com/q6dv8rhzg3ew

http://turbobit.net/su9k3az7h3ea.html

http://sharehost.eu/file/SGllbC4D7n3hlB0s8d5d-w==

Pobierz plik