Rajd na Berlin: Oddziały Specjalne (2004)
Polska wersja językowa. Zamontuj, zainstaluj i graj.
World War II Sniper to dzieło programistów z firmy Groove Games (twórcy m.in. gry Marine Sharpshooter 2), będące FPSem nawiązującym do wydarzeń II Wojny Światowej. Program oferuje dziesięć misji dla pojedynczego gracza, umiejscowionych na polach największych bitew tego globalnego konfliktu zbrojnego. Wszystkie zadania są zlokalizowane na terenie Europy, a gracz ma okazję wziąć czynny udział w takich akcjach jak „Operacja Market Garden”, „Niemiecka kontrofensywa w Ardenach”, oraz w walkach o mosty na rzece Ren.

Same zadania polegają na utrzymywaniu własnych bądź zdobywaniu wrogich pozycji, przy czym podstawowy cel zawężony został do utrzymania się przy życiu, pośród bitewnego chaosu. Stylistyka dostępnych w World War II Sniper militariów jest zgodna z historycznymi realiami, dotyczy to zarówno uniformów zwykłych żołnierzy, broni (wśród których odnajdujemy takie uzbrojenie jak: karabin M1, Thompson, bazookę, granaty, stacjonarny karabin maszynowy, pistolet i nóż), jak i pojazdów, w tym niemieckich czołgów Tygrys.

Twórcy World War II Sniper skupili się na dopracowaniu trybu dla pojedynczego gracza i zrezygnowali z rozgrywek wieloosobowych. Nasze działania mają duży wpływ na przebieg starć, niemniej jednak zdarzają się sytuacje, w których gracz zmuszony jest bezradnie czekać na dalszy przebieg wydarzeń, lub liczyć na niezbędne wsparcie kolegów z pola bitwy. Gra wykorzystuje silnik graficzny Jupiter Engine.

Wymagania sprzętowe:

Pentium III 750 MHz, 256MB RAM, karta grafiki 32MB (GeForce 2 lub lepsza), 600 MB HDD
OPIS UPLOADU:

Instrukcja:

1. Wypakuj.
2. Zamontuj lub wypal obraz płyty.
3. Zainstaluj gre.
4. Graj.

Wielkość całego uploadu: 521.6 MB
Typ kompresji: RAR
Dane naprawcze: brak
Zawartość uploadu:
.ISO
Wersja językowa: PL
Hasło: brak
DOWNLOAD:

Kod:
http://catshare.net/oUpZdPegW5Y0nUxs

http://fileshark.pl/pobierz/15977090/8987a

Pobierz plik